Meie lugu

Oleme interjööride entusiastidest välja kasvanud sisekujundajad. Osalenud paljudel erinevatel koolitustel ja viimastel aastatel läbimas ka sisekujunduse kursust Londoni disainikoolis KLC School of Design. Kõrvalkirgedeks on meil fotograafia ning mööbli restaureerimine. Teeme oma tööd suure kire ja pühendumisega, millega käib kaasas alati hea tuju ja huumor. Püüame alati oma projektides miksida uut vanaga, et iga kodu oleks unikaalne ja tal oleks oma lugu rääkida. Eriti tore, kui kliendil endal on juba olemas mõni perekonna reliikvia, mida osavalt kõige muuga kokku sobitada. 

Margiti kogemus võõraste inimeste kodudega sai alguse üle 20 aasta tagasi, kui ta tegutses kinnisvaramaaklerina Ameerika Ühendriikides. Sealne sisustusstiil on kaugel kergest ja heledast põhjamaisest stiilist. Juba tol ajal tundusid sealsed kodud rasked ja intensiivsed. Aastaid hiljem kodumaal viis juhus Margiti hoopis kaubandusärisse (ikka sisustuskaupade näol), mil ta tundis juba konkreetselt, et tema kirg on kodude kujundamine ja sisustamine. Olla kodu loomise protsessis algusest lõpuni, tundma õppida sealseid elanikke.

 

Kadri kirg sisekujundusse tekkis ajal kui ta 5 aastat Stockholmis elas. Olles igapäevaselt skandinaavia stiili keskel ja hingates samas rütmis keskkonnaga, kus kõik need põhitõed on alguse saanud, avastad järksu, et oledki sellega üheks kasvanud.  Kuna Kadri on ise palju kolima pidanud ning endale mitu kodu ehitanud ja renoveerinud siis aastate käigus on tugevasti kinnitust saanud, et just skandinaavia stiil oma lihtsuses ja helguses annab interjörile erilise koduse tunde. Samuti olles pikalt töötanud fotograafina hindab ja tunnetab Kadri suurepäraselt valgust ning on väga täpne detailides mida omavahel sobitab, et kõik looks kokku terviku ja tooks teie kodudesse rohkem hubasust.

Miks valida meid

Kuna oled sattunud meie kodulehele, siis ilmselt meeldib Sullegi skandinaavia stiil interjööris.  Meil on isiklik kogemus skandinaavia kultuuris elades ja seda “õhku hingates” seega saame väga hästi aru selle sisekujunduse võlust. 
 
Kodudisainer pühendub oma kliendile alates esimesest päevast, kui püüame klienti tundma õppida. Just nii on võimalik tabada õiget stiili ja kliendi vajadusi. Meie eesmärk on luua kliendile kodu, mis oleks just tema nägu. Nii nagu rätsep õmbleb kliendile ülikonna, loob Kodudisainer kodu, mis oleks sobilik just tema omanikule.
 
Meie jaoks on oluline võtta käsile objekt ja see algusest lõpuni viia. Selleks vajame head kontakti kliendiga ja püüame võimalikult palju omavahel ühenduses olla. Kui kliendil on küsimusi, reageerime kiiresti ja pakume erinevaid lahendusi.
 
Oleme loomingulised ja isikupärased ning mõtleme karbist väljapoole. Koos kliendiga mängime läbi erinevad võimalused ja leiame alati sobivaima lahenduse. 
 
Meile meeldib terviku loomine ja kogu selle protsess. Ilusa kodu loomine võtab aega ja pühendumist, see ei teki nipsust. 

Miks valida kodudisainer?

Pühendunud tiim

Kiired vastused

Professionaalne

Erilised ideed

Loominguline

Vastutustundlik

Klientide tagasiside

Kaasasime Kodudisainerit oma hotelli sisekujundusetapis hetkel, kui endal mõtted totaalselt otsa olid saanud. Vajasime kolmandat nutikat pead, kes selge pilguga vaataks ja meid endid aegajalt maapeale tooks. Meie koostöö tegi produktiivseks ühine nägemus ja siht, milleni jõudsime tavaliselt pika ja tulise arutelu tulemuena, peale mida leppisime kokku tegevused ja ajaplaani ning Kodudisainer hoidis sellest väga kohusetunslikult kinni. Kodudisainer on väga tulemustele orienteeritud, mõnusalt sooja ja koduse maitsega.
Daire Kaup
Old Hapsl Hotel
Olime oma poolelioleva kõrvalhoonega veidi ummikusse jooksnud ja palusime abi Kodudisainerilt. Margit tuli ja tõi värskust oma lahendustega, mis muutsid meie saunamaja väga mõnusaks ja armsaks paigaks. Kindlasti on lihtsam midagi nullist luua kui kellegi alustatut muuta. Margit on professionaal ja teeb oma asja südamega. See paistab kaugele. Lisaks kõigele on ta ka väga armas inimene, kellega on lihtne suhelda. Vahel mõtled, et on kokkuhoid ise pusides…. et disainer on luksus, aga sisekujundajal on sellised sidemed/partnerid, et kokkuvõttes tuleb kõik tegelikult soodsam. Soovitame Kodudisainerit kahe käega, jäime väga rahule.
Mari ja Heigo Erm
Kodudisainer tegi minu uuele kodule sisekujunduse ja aitas valida ka mööbli.

Jäin nende tööga väga rahule.
Tõnu Kipper

Võta ühendust

Margit Grünthal

+372 562 41281
margit@kodudisainer.ee

Kadri Unt

+372 511 6390
kadri@kodudisainer.ee