Mida me teeme

Terviklahendus

Valime välja kõik viimistlusmaterjalid (värvid, tapeedid, plaadid, parkett jms), sisustustooted, valgustid. Terviklahendust on võimalik tellida ka ainult ühele ruumile.

Nõustamine

Kui Sul on mõned oma ideed juba olemas ja sooviksid neid kellegagi natuke edasi arendada või arutada, on hea mõte meilt tellida nõustamine.

Interjööri stilistika

Kui Sul on plaan oma kodu müüa ja enne fotograafi tulekut kõik kenasti ära sättida või planeerid tootepildistamist, siis on see lahendus Sulle ilmselt sobivaim.

3D Visualiseering

Ettekujutus on esimene samm disaini loomisel. Suurepärane viis on seda teha läbi 3D visuaalide - kas mõnest mööbliesemest, ruumist või kogu hoonest.

Omanäolised detailid

Valime erilise hoolega detaile, mis on ainulaadsed ega leia tavakaubandusest. Detailid võivad olla kas vintaaž või antiik mööbliesemed või näiteks mõni kunstiteos. Teostame ise ka väiksemate mööbliesemete renoveerimise või restaureerimise.

Valgustusdisain

Kas tunned, et jääd hätta oma kodu valgustuse planeerimisega? Tuleme Sulle appi ja koostame plaani. Sätime paika kogu korteri/hoone valgustuse koos vajaliku infoga - valgustite asukohad, valgusvood, valgustemperatuurid, konkreetsed tooted.

Meie kliendid ja partnerid

Tehtud tööd