Mida me teeme

Terviklahendus

Valime välja kõik viimistlusmaterjalid (värvid, tapeedid, plaadid, parkett jms), sisustustooted, valgustid. Terviklahendust on võimalik tellida ka ainult ühele ruumile.

Nõustamine

Kui Sul on mõned oma ideed juba olemas ja sooviksid neid kellegagi natuke edasi arendada või arutada, on hea mõte meilt tellida nõustamine.

Interjööri stilistika

Kui Sul on plaan oma kodu müüa ja enne fotograafi tulekut kõik kenasti ära sättida või planeerid tootepildistamist, siis on see lahendus Sulle ilmselt sobivaim.

3D Visualiseering

Ettekujutus on esimene samm disaini loomisel. Suurepärane viis on seda teha läbi 3D visuaalide - kas mõnest mööbliesemest, ruumist või kogu hoonest.

Omanäolised detailid

Valime erilise hoolega detaile, mis on ainulaadsed ega leia tavakaubandusest. Detailid võivad olla kas vintaaž või antiik mööbliesemed või näiteks mõni kunstiteos. Teostame ise ka väiksemate mööbliesemete renoveerimise või restaureerimise.

Valgustusdisain

Kas tunned, et jääd hätta oma kodu valgustuse planeerimisega? Tuleme Sulle appi ja koostame plaani. Sätime paika kogu korteri/hoone valgustuse koos vajaliku infoga - valgustite asukohad, valgusvood, valgustemperatuurid, konkreetsed tooted.

Uuri lähemalt erinevate teenuste kohta.

Konsultatsiooni käigus kuulame ära teie soovid ning jagame seejärel teile oma ideid ja lahendusi. Soovitame alati võimalusel saata juba enne kohtumist meile lisamaterjale teie projekti kohta, milles vajate sisekujundaja abi. Hea ülevaate annavad olemasolevad plaanid ja joonised ning mõned fotod erinevatest ruumidest, mille osas teil peamised küsimused on tekkinud. Varasemalt saadetud info võimaldab meil teie projektiga tutvuda juba enne kohtumist ning saame end materjalidega kurssi viies ettevalmistada, et konsultatsiooni aega teiega koos maksimaalselt kasutada. Meie konsultatsioon maksab 175eur/h. Väljaspool Tallinnat lisandub transpordikulu.

Teil on võimalik tellida sisekujundaja teenust erinevas mahus – alates konsultatsioonist kuni täislahenduseni. Pakettide hinnad algavad 650 eurost, kuid kõik sõltub just teie vajadustest, detailsusest ja töömahust. Selleks, et teie reaalsed vajadused välja selgitada, soovitaksime esmalt alustada konsultatsiooniga mille järel saame teha juba täpsustava hinnapakkumise.

Meie kliendid ja partnerid

Tehtud tööd