Tehtud tööd

Miks teha koostööd sisearhitekti ja sisekujundajaga

Kas oled kunagi ostnud mööblieseme, mis poes superhea välja nägi, kuid Sinu kodus liiga suur/väike tundus? Või oled mitu korda seinu üle lasknud värvida, kuna värvitoon ei osutunud selliseks nagu soovisid? Kodudisainer aitab Sul neid kulukaid vigu vältida ning säästab Sinu aega ja raha. Oleme kursis disainitrendidega ning oskame soovitada just Sulle sobivat. Suudame näha tervikut ja oleme õppinud looma ruumis tasakaalu. Kodudisaineril  on väärtuslikud koostööpartnerid nagu ehitajad, meistrimehed, käsitöölised, mööblitootjad jne.

 

Ilus ja toimiv kujundus ei teki iseenesest, selle aitab planeerida ja luua professionaalne sisearhitekt ja sisekujundaja, kes pöörab tähelepanu kõikidele detailidele ning ilus terviklik sisekujunudus koosneb just pisikestest nüanssidest. Sinu kodu ei peaks ainult hea välja nägema, vaid see peaks peegeldama ka Sinu isikupära ning stiili. See peaks toimima viisil, mis sobib just Sinu eluviisiga sest sisekujundus mängib väga suurt rolli Sinu enesetundes ja meeleolus.

 

 

Kodudisainer tahab, et uue kodu loomine oleks Sinu jaoks nauditav protsess, mitte stressirohke periood. Räägi meile täpselt, mida sa soovid ja samuti maini kindlasti, mida pelgad. Kõiki Sinu soove silmaspidades pakume Sulle erinevaid lahendusi ja kui vaja oleme su kõrval kuni viimase padja paika panekuni. Kodudisainer aitab Sul säästa raha ja aega.